Contact

Contact

Contact

Contact ons via

Wilt u contact met onze gemeente opnemen dan kan dat op verschillende manieren zoals per E-mail of een bezoek aan onze gemeente. Op deze pagina kunt u alles hierover lezen.

Diensten
Wij hebben elke zondagochtend om 10:00 een dienst in de:

‘De Compaen’
De Vos van Steenwijklaan 75
7902 NP Hoogeveen

Route planner
Hoe plan ik een route naar de Baptistengemeente Immanuël te Hoogeveen en waar is die lokatie precies, dubbel klikken op: Lokatie Immanuël

Algemene informatie
Wilt u algemene informatie mbt de Baptistengemeente Immanuël stuur dan uw vraag naar: Informatie: info@bgimmanuel.nl

Aanvraag Rondzendbrief Baptistengemeente Immanuël Hoogeveen
Wilt u op de hoogte blijven van onze activiteiten dan kunt u zich abonneren op onze Rondzendbrief door het invullen van deze aanvraag: click hier. Een bevestiging van deze aanvraag wordt automatisch naar u verzonden. Als u de bevestiging bevestigt dan ontvangt u ook daad werkelijk onze Rondzendbrieven. Dank u wel voor de aanvraag.

Dagelijksbestuur:
Voorzitter:           Ds. Henk Schouten: voorzitter@bgimmanuel.nl
Secretariaat:        Daan van Olst: secretariaat@bgimmanuel.nl
Penningmeester: Harreld Oosting: penningmeester@bgimmanuel.nl

Jeugdouderling:
Herman Kikkert
Telefoon: 06 – 153 984 61
of mail even naar:                            Jeugdouderling: mailto:jeugdouderling@bgimmanuel.nl

Web-site:
Webmaster:         Hans van Wingerden: webmaster@bgimmanuel.nl

Overige vragen, over oa. onze studies, zend ons een E-mail naar:
Algemene vragen:                          Daan: info@bgimmanuel.nl
Brieven aan de Thessalonicenzen: Henk Schouten: voorzitter@bgimmanuel.nl
Daniel, de Profeet:                          Henk Schouten: voorzitter@bgimmanuel.nl
Dood en eeuwig leven:                   Henk Schouten: voorzitter@bgimmanuel.nl
Openbaring:  Geen Uitstel Meer:   Hans (GUM): gum@bgimmanuel.nl
Offenbarung: Keine Zeit mehr:      Daan (KZM): kzm@bgimmanuel.nl
Revelation:    No Morde Delay:     Hans (NMD): nmd@bgimmanuel.nl
Tabernakel:                                     Henk Prak: mailto:henkp@bgimmanuel.nl
Zacharia:                                        Henk Schouten: voorzitter@bgimmanuel.nl